plik foto id: 1500000037

Kandydaci

Miejska Komisja Wyborcza w dniu 3 października br. podała do publicznej wiadomości wykaz kandydatów zarejestrowanych w wyborach do Rad Dzielnic Miasta Opola. Informujemy, iż:

– w DZIELNICY VIII nie zostaną przeprowadzone wybory z uwagi na zgłoszenie zbyt małej liczby kandydatów;
– w DZIELNICY VII, X, XI, XII nie zostanie przeprowadzone głosowanie, a za członków Rady Dzielnicy uznaje się zarejestrowanych kandydatów.

Poniżej wykaz wszystkich zarejestrowanych kandydatów:

DZIELNICA I

Borki, Brzezie, Czarnowąsy, Świerkle

plik foto id: 1500000271
  1. NATALIA CHOJNOWSKA, Brzezie, lat 30, pracownik biurowy
  2. BARBARA MISA, Brzezie, lat 34, handlowiec
  3. MARCIN GŁOWACZ, Brzezie, lat 33, fryzjer
  4. JAN CHMIEL, Świerkle, lat 58, technik elektromechanik
  5. BERNARD RZANY, Świerkle, lat 55, przedsiębiorca
  6. ŁUKASZ WINIARSKI, Świerkle, lat 39, mechatronik
  7. TOMASZ HENKIEL, Świerkle, lat 40, własna działalność gospodarcza
  8. WERONIKA ZOWADA, Borki, lat 54, ekonomistka
  9. NORBERT CZOK, Borki, lat 54, kierowca
  10. MARIA STAROSTA, Borki, lat 42, technik odzieży
  11. RENA KAŁUŻA, Czarnowąsy, lat 59, fotograf
  12. ŁUKASZ OWSIAK, Brzezie, lat 28, mechatronik
  13. JAN ZADWORNY, Czarnowąsy, lat 60, emeryt oficer rezerwy, wykładowca akademicki
  14. KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI, Czarnowąsy, lat 61, lekarz
  15. EDYTA WENZEL – BORKOWSKA, Czarnowąsy, lat 55, geodeta
  16. GRAŻYNA FRISTER, Czarnowąsy, lat 65, prawnik, audytor
  17. MAREK BUCHTA, Czarnowąsy, lat 47, specjalista ds. automatyki
  18. URSZULA NOWAINSKA, Czarnowąsy, lat 56, pielęgniarka

DZIELNICA II

Krzanowice, Wróblin, Zakrzów

plik foto id: 1500000282
  1. ALEKSANDRA ZWARYCZ, Wróblin, lat 39, urzędnik
  2. MICHAŁ TELEGUJ, Wróblin, lat 36, specjalista ds. BHP
  3. ANDRZEJ MROS, Wróblin, lat 46, stolarz
  4. GRZEGORZ STOLARCZYK, Wróblin, lat 42, przedsiębiorca
  5. ARKADIUSZ DACHNOWSKI, Krzanowice, lat 45, urzędnik państwowy
  6. MAREK ŚWITOŃ, Krzanowice, lat 43, ekonomista
  7. SYLWIA GRZYSZCZOK, Krzanowice, lat 44, dziewiarz maszynowy
  8. PIOTR HOLIK, Krzanowice, lat 42, informatyk
  9. ALEKSANDRA BIEŃKOWSKA, Krzanowice, lat 23, technik cyfrowych procesów graficznych, kosmetolog
  10. MATEUSZ BARON, Krzanowice, lat 29, technik mechanik
  11. PIOTR BIEŃKOWSKI, Krzanowice, lat 48, technik meblowy
  12. JOANNA SOWA, Wróblin, lat 42, fryzjer
  13. MARIAN KOZIOŁ, Zakrzów, lat 70, emeryt
  14. ANDRZEJ GARBARCZUK, Zakrzów, lat 73, inżynier budownictwa
  15. GRZEGORZ PLOCHOWICZ, Zakrzów, lat 45, budowlaniec
  16. WIESŁAWA JĘDRZEJKO, Zakrzów, lat 74, emerytka
  17. ANDRZEJ OBIREK, Wróblin, lat 49, ekonomista
  18. KATARZYNA JASIŃSKA, Zakrzów, lat 32, pracownik administracji samorządowej
  19. KATARZYNA FRONIA, Wróblin, lat 38, ekonomistka
  20. ANNA WER, Wróblin, lat 37, fizjoterapeuta
  21. AGNIESZKA GRYGIERCZYK, Wróblin, lat 41, kierownik działu logistyki
  22. TOMASZ PTAK, Zakrzów, lat 36, chemik
  23. MATEUSZ SIKORA, Zakrzów, lat 33, kierownik produkcji

DZIELNICA III

Chabry

plik foto id: 1500000290
  1. ADAM STADNIK, Chabry, lat 49, inżynier elektryk
  2. KATARZYNA STELMASZCZYK, Chabry, lat 35, pracownik samorządowy
  3. ELŻBIETA DOMAŃSKA – KOŁPAK, Chabry, lat 67, ekonomistka
  4. ANNA MAREK, Chabry, lat 37, urzędnik
  5. ANDRZEJ TREBEL, Chabry, lat 70, geodeta
  6. MARIA CIOŁESZYŃSKA, Chabry, lat 30, dziennikarz, przedsiębiorca
  7. ANNA AWIERUSZKO, Chabry, lat 40, pracownik administracji, inspektor ds. kulturalno – oświatowych
  8. BOGUMIŁA WEKLAK, Chabry, lat 64, technik analityk
  9. KRYSTYNA KLATA, Chabry, lat 78, ekonomistka
  10. ELŻBIETA SUŁKOWSKA – GĄSIOROWSKA, Chabry, lat 79, pedagog
  11. JADWIGA DANIEL, Chabry, lat 64, emerytka
  12. WŁADYSŁAWA DREWNIAK, Chabry, lat 68, ekonomistka
  13. LEOKADIA ŚWIDERSKA – TREBEL, Chabry, lat 72, geodeta
  14. WIESŁAWA IKONIAK, Chabry, lat 72, ekonomistka
  15. BOŻENA SZYDŁOWSKA, Chabry, lat 53, nauczyciel
  16. MONIKA JODKO, Chabry, lat 43, pracownik administracji samorządowej
  17. ANETA ZAKRZEWSKA – SKOTNICZNY, Chabry, lat 38, nauczyciel
  18. DANUTA SOBOLEWSKA, Chabry, lat 72, radca prawny
  19. AGNIESZKA STASZKÓW – BULARZ, Chabry, lat 40, adwokat
  20. KRZYSZTOF KLATKA, Chabry, lat 41, logistyk
  21. MACIEJ DYNIAKOWSKI, Chabry, lat 41, elektromechanik
  22. PATRYCJA DAWIDOWICZ, Chabry, lat 38, nauczyciel
  23. DARIUSZ KOŁBUC, Chabry, lat 40, przedsiębiorca

DZIELNICA IV

Armii Krajowej

plik foto id: 1500000298
  1. AGNIESZKA SPALWISZ, Armii Krajowej, lat 37, przedsiębiorca
  2. MARIA JANICKA, Armii Krajowej, lat 77, nauczyciel, dziennikarz
  3. BORYS SAKWIŃSKI, Armii Krajowej, lat 44, egzaminator w WORD Opole
  4. BARBARA POMIANOWSKA, Armii Krajowej, lat 58, ekonomistka
  5. ANTONI ROGOWSKI, Armii Krajowej, lat 70, emeryt
  6. HENRYK WIERNY, Armii Krajowej, lat 72, emeryt MSWIA
  7. MARIUSZ SZCZYGIELSKI, Armii Krajowej, lat 39, kierownik administracji osiedla
  8. JOLANTA SMOŁA, Armii Krajowej, lat 53, starszy specjalista ds. czynszów
  9. AGNIESZKA ŻYREK, Armii Krajowej, lat 42, inżynier budownictwa
  10. AURELIA DĄBSKA – POBIEDZIŃSKA, Armii Krajowej, lat 44, sekretarka medyczna
  11. GRZEGORZ SALATYCKI, Armii Krajowej, lat 38, właściciel firmy
  12. DANUTA KRAWIEC, Armii Krajowej, lat 75, architekt
  13. JÓZEF WŁOCHYŃSKI, Armii Krajowej, lat 62, mechanik pojazdów samochodowych, emeryt
  14. MAŁGORZATA DEC, Armii Krajowej, lat 35, technik handlowiec
  15. DARIUSZ KAMPA, Armii Krajowej, lat 26, informatyk
  16. MARCIN BANASZEWSKI, Armii Krajowej, lat 40, mgr historii
  17. JERZY PRZYSTAJKO, Armii Krajowej, lat 34, aptekarz
  18. HANNA PIEKARSKA, Armii Krajowej, lat 35, mgr fizjoterapii
  19. MIROSŁAW DEC, Armii Krajowej, lat 42, mechanik
  20. ANNA BARYŁOWICZ, Armii Krajowej, lat 63, animator kultury

DZIELNICA V

Gosławice i Malinka

plik foto id: 1500000306
  1. ALEKSANDRA PACHOLIK, Malinka, lat 33, pedagog, mediator sądowy
  2. RAFAŁ ŚWISTUŃ, Malinka, lat 43, menadżer
  3. IWONA DROBISZ – GLINKA, Malinka, lat 42, planista
  4. MAŁGORZATA JAROSZ – BASZTABIN, Malinka, lat 45, pedagog
  5. ALEKSANDRA JAROSZ, Malinka, lat 18, technik logistyk uczeń
  6. DOROTA KLUK, Malinka, lat 49, pedagog
  7. ANNA SZCZEPANOWSKA, Malinka, lat 43, ekonomistka
  8. MARTA WOJTAS, Malinka, lat 42, terapeuta – pedagog
  9. DANUTA SZYMAŃSKA, Malinka, lat 43, recepcjonistka
  10. ANDRZEJ DYLSKI, Malinka, lat 45, kierowca
  11. BEATA FRYDEL, Malinka, lat 52, pedagog
  12. MAŁGORZATA ŻŁOBIŃSKA, Malinka, lat 35, pracownik socjalny
  13. MAGDALENA ŚWISTUŃ, Malinka, lat 44, księgowa
  14. PRZEMYSŁAW POSPIESZYŃSKI, Gosławice, lat 27, inżynier energetyk
  15. MAREK URBAS, Gosławice, lat 39, mgr inż. mechanik
  16. PIOTR MATYSZOK, Gosławice, lat 45, handlowiec
  17. RYSZARD KANSY, Gosławice, lat 59, technik rolnik
  18. AGNIESZKA KOSTRZEWSKA, Gosławice, lat 32, nauczyciel
  19. MICHAELA LABISZ, Gosławice, lat 26, magister zarządzania
  20. JOANNA GRAJCAR, Malinka, lat 48, zarządca nieruchomości
  21. ADAM MICHAŁ JAROCH, Malinka, lat 65, ekonomista
  22. MARIA BIAŁEK, Malinka, lat 65, prawnik
  23. ŁUCJA BOGUSZEWSKA, Malinka, lat 63, księgowa
  24. DAWID GRZESZCZYK, Malinka, lat 38, cukiernik
  25. JACEK KARLIŃSKI, Malinka, lat 64, pracownik umysłowy
  26. GRAŻYNA WEGNER, Malinka, lat 63, ekonomistka – nauczyciel
  27. JANUSZ SAMEK, Malinka, lat 56, automatyk
  28. KRZYSZTOF KOCHANOWSKI, Malinka, lat 66, elektryk
  29. KERSTIN SZTELIGA, Malinka, lat 60, nauczyciel akademicki
  30. ARKADIUSZ KOWARA, Malinka, lat 57, inżynier
  31. RENATA BLICHARZ, Malinka, lat 61, emerytka
  32. ELŻBIETA WOJCIECHOWSKA, Malinka, lat 59, ekonomista
  33. ROMAN SĘKOWSKI, Malinka, lat 42, przedsiębiorca
  34. PIOTR CHWASTOWSKI, Malinka, lat 43, policjant
  35. MIROSŁAW JAKUB RUDZKI, Malinka, lat 64, ekonomista
  36. STANISŁAW DORA, Gosławice, lat 70, emeryt
  37. KRYSTIAN KRÓTKI, Malinka, lat 67, przedsiębiorca
  38. MAGDALENA HUBALEK – OKO, Malinka, lat 43, przedsiębiorca

DZIELNICA VI

Grudzice, Kolonia Gosławicka, Malina

plik foto id: 1500000314
  1. ARKADIUSZ TKOCZ, Kolonia Gosławicka, lat 46, urzędnik samorządowy
  2. KINGA ŚLUSARCZYK, Grudzice, lat 59, nauczyciel
  3. BEATA OREL, Grudzice, lat 39, bibliotekarz
  4. AGNIESZKA PASZKOWSKA, Grudzice, lat 39, technik farmaceutyczny, sekretarka medyczna
  5. ANDRZEJ WINIARSKI, Malina, lat 49, mgr ekonomii
  6. ŁUKASZ PŁAWIAK, Malina, lat 37, ekonomista
  7. GRZEGORZ SZAFORZ, Malina, lat 47, technik chemik
  8. EUGENIUSZ NOLEPA, Malina, lat 62, inżynier budownictwa
  9. ŁUKASZ SZERNER, Kolonia Gosławicka, lat 33, kierownik ds. sprzedaży i zakupów
  10. PIOTR MACEWICZ, Kolonia Gosławicka, lat 48, działalność gospodarcza
  11. MIROSŁAW PATRZYŃSKI, Kolonia Gosławicka, lat 62, inżynier budowlany
  12. WOJCIECH BIMEK, Kolonia Gosławicka, lat 42, pośrednik w obrocie nieruchomościami
  13. MICHAŁ MAZUR, Kolonia Gosławicka, lat 56, pracownik samorządowy,
  14. AGNIESZKA HENKIEL – ROGALA, Kolonia Gosławicka, lat 43, ekonomistka
  15. JOANNA KASPRZYK, Kolonia Gosławicka, lat 38, ekonomistka
  16. ŁUKASZ SOWADA, Grudzice, lat 29, ekonomista
  17. TOMASZ TOPOLA, Grudzice, lat 45, energetyk, politolog
  18. ROBERT SOPPA, Grudzice, lat 49, maszynista offsetowy
  19. NICOLA STOKŁOSA, Malina, lat 21, student
  20. KRZYSZTOF TROCHA, Grudzice, lat 37, technolog
  21. JACEK SUCHANEK, Grudzice, lat 20, student
  22. SANDRA MRAHS, Grudzice, lat 27, nauczyciel
  23. ADRIAN TALKOWSKI, Kolonia Gosławicka, lat 43, politolog
  24. BARTŁOMIEJ BONK, Kolonia Gosławicka, lat 35, sportowiec
  25. ANNA MARIA BRONDER, Grudzice, lat 40, pedagog,
  26. ZBIGNIEW OLAK, Kolonia Gosławicka, lat 46, ekonomista

DZIELNICA VII

Groszowice, Grotowice , Nowa Wieś Królewska

plik foto id: 1500000322

Nie przeprowadza się głosowania.

Za wybranych do Rady Dzielnicy VII uznaje się zarejestrowanych kandydatów:

  1. ANDRZEJ NAKONIECZNY, Grotowice, lat 57, przedsiębiorca
  2. MAŁGORZATA OLESZYCKA, Grotowice, lat 46, ekonomista
  3. ANNA KUSAKIEWICZ – DAWID, Grotowice, lat 45, nauczyciel
  4. BRYGIDA WIELGOSZ, Grotowice, lat 54, pracownik administracyjny
  5. MAGDALENA CHUDZICKA – GŁÓWKA, Grotowice, lat 44, specjalista
  6. SAMANTA STACHOWICZ, Grotowice, lat 33, kierownik regionalny sprzedaży na rynku tradycyjnym
  7. ARKADIUSZ DUDEK, Grotowice, lat 53, inżynier
  8. JOACHIM LAXY, Groszowice, lat 64 elektromonter
  9. GRZEGORZ CZIOSKA, Groszowice, lat 45, elektromechanik
  10. JOANNA OKOS, Groszowice, lat 40, pracownik samorządowy
  11. MARIOLA SKRZYPCZYK, Groszowice, lat 45, logistyk
  12. HENRYK BĄK, Groszowice, lat 55, elektromechanik
  13. MARCIN GAMBIEC, Groszowice, lat 35, germanista
  14. BOGNA SZAFRANIEC, Grotowice, lat 42, muzealnik, historyk
  15. TADEUSZ PABISIAK, Nowa Wieś Królewska, lat 66, muzyk, dziennikarz, animator kultury

DZIELNICA VIII

Śródmieście

plik foto id: 1500000330

W Dzielnicy VIII nie przeprowadza się wyborów ze względu na to, że została zgłoszona liczba kandydatów mniejsza niż liczba mandatów.

DZIELNICA IX

Stare Miasto

plik foto id: 1500000338
  1. ADAM WARZECHA, Stare Miasto, lat 42, prawnik
  2. ARKADIUSZ TABISZ, Stare Miasto, lat 50, pracownik samorządowy
  3. PIOTR PRZYBYŁA, Stare Miasto, lat 43, nauczyciel akademicki
  4. ANNA TABISZ, Stare Miasto, lat 49, nauczyciel akademicki
  5. JACEK ŚWIĘTEK, Stare Miasto, lat 43, technik handlowiec
  6. MICHAŁ KOKOT, Stare Miasto, lat 34, działalność gospodarcza, fotograf
  7. DUŠAN BOGDANOV, Stare Miasto, lat 62, nauczyciel akademicki
  8. ANDRZEJ MILCZANOWSKI, Stare Miasto, lat 50, technik elektronik
  9. SYLWIA NIERENBERG, Stare Miasto, lat 63, emerytka
  10. PIOTR KOZIOL, Stare Miasto, lat 43, ekonomista
  11. PRZEMYSŁAW ZWIECH, Stare Miasto, lat 42, funkcjonariusz SW
  12. JERZY CMOK, Stare Miasto, lat 55, technik mechanik
  13. MAREK LATAWIEC, Stare Miasto, lat 42, ekonomista
  14. JAROSŁAW GAŁĘZA, Stare Miasto, lat 65, muzealnik,
  15. MACIEJ MAKOWSKI, Stare Miasto, lat 36, artysta plastyk, grafik, projektant
  16. PAULINA PALIGA, Stare Miasto, lat 31, prawnik
  17. GRAŻYNA LATOCHA, Stare Miasto, lat 69, mgr chemik– emerytka
  18. MAŁGORZATA GWOŹDZIOWSKA, Stare Miasto, lat 39, urzędnik
  19. GRZEGORZ ŻULEWSKI, Stare Miasto, lat 39, przedstawiciel medyczny

DZIELNICA X

Nadodrze

plik foto id: 1500000346

Nie przeprowadza się głosowania.

Za wybranych do Rady Dzielnicy X uznaje się zarejestrowanych kandydatów:

  1. ANIELA CZARNECKA, Nadodrze, lat 46, księgowa 
  2. JAN POTOCZNY, Nadodrze, lat 60, emeryt wojskowy
  3. JADWIGA KAPAŁKA, Nadodrze, lat 65, emeryt, inż. budowlany
  4. HALINA BORYCZKO, Nadodrze, lat 66, emeryt
  5. JAN STACHURA, Nadodrze, lat 58, strażak
  6. SYLWIA ROSIŃSKA – URBAN, Nadodrze, lat 37, mgr inż. edukacji techniczno –informatycznej
  7. ALICJA SOLSKA, Nadodrze, lat 66, nauczyciel
  8. MONIKA CISICKA, Nadodrze, lat 42, zarządca nieruchomości 
  9. ZBIGNIEW SIENKIEWICZ, Nadodrze, lat 54, przedsiębiorca
  10. PAWEŁ URBAN, Nadodrze, lat 33, magister inżynier
  11. BEATA SKROCKA, Nadodrze, lat 51, kosmetyczka
  12. PAWEŁ KŁONOWSKI, Nadodrze, lat 34, pracownik samorządowy
  13. ANNA LUDWIŃSKA, Nadodrze, lat 44, specjalista ds. transportu
  14. TOMASZ OLCZYK, Nadodrze, lat 43, emeryt
  15. TOMASZ SERWATA, Nadodrze, lat 32, ekonomista

DZIELNICA XI

Zaodrze

plik foto id: 1500000354

Nie przeprowadza się głosowania.

Za wybranych do Rady Dzielnicy XI uznaje się zarejestrowanych kandydatów:

  1. JAROSŁAW PISKORSKI, Zaodrze, lat 32, urzędnik
  2. LUDMIŁA FRANICZEK, Zaodrze, lat 63, emerytka
  3. MARZENA SEDLACZEK, Zaodrze, lat 43pedagog resocjalizacji
  4. IZABELA BIENIEK, Zaodrze, lat 30, statystyk medyczny
  5. MACIEJ KUREK, Zaodrze, lat 79, etnolog, historyk sztuki, administracja
  6. HENRYK PRZYBYLSKI, Zaodrze, lat 75, inżynier mechanik, nauczyciel
  7. JACEK KASPRZYK, Zaodrze, lat 39, animator kultury
  8. ŁUKASZ BERLIK, Zaodrze, lat 31, przyrodnik, kulturoznawca
  9. MARIAN STRUMIŃSKI, Zaodrze, lat 63, pedagog
  10. RYSZARD BODNARCZUK, Zaodrze lat 64, emerytowany wojskowy
  11. SYLWIA POLEWIAK, Zaodrze, lat 40, sprzedawca – operator
  12. TADEUSZ BERLIK, Zaodrze, lat 57, technik elektromechanik
  13. IRENA BOTA, Zaodrze, lat 72, nauczyciel
  14. RAJMUND WILKOWSKI, Zaodrze, lat 82, elektromonter
  15. LESŁAW WATRAS, Zaodrze, lat 62, inspektor ochrony danych

DZIELNICA XII

Bierkowice, Półwieś, Sławice, Wrzoski

plik foto id: 1500000362

Nie przeprowadza się głosowania.

Za wybranych do Rady Dzielnicy XII uznaje się zarejestrowanych kandydatów:

  1. BARBARA RAK – DURKALEC, Półwieś, lat 41, przedsiębiorca
  2. PIOTR LOS, Wrzoski, lat 44, technik
  3. IRENEUSZ RACŁAWICKI, Wrzoski, lat 57, nauczyciel
  4. BARTOSZ KULIG, Wrzoski, lat 39, specjalista
  5. DARIUSZ EBISCH, Półwieś, lat 44, inż. mechanik
  6. KONRAD KOTULA, Sławice, lat 52, emeryt pożarnictwa
  7. INGRYDA PIETRAS, Sławice, lat 55, pielęgniarka
  8. MAŁGORZATA WARSITZ, Sławice, lat 49, technolog żywności, urzędnik
  9. JAN DAMBOŃ, Sławice, lat 36, specjalista ds. gwarancji
  10. JÓZEF MOCH, Bierkowice, lat 72, emeryt
  11. DAMIAN PICZ, Bierkowice, lat 36, specjalista ds. rozwoju sędziów PZPN, zastępca kierownika PGNIG
  12. RUDOLF SZYMAINDA, Bierkowice, lat 68, emeryt
  13. ALEKSANDRA SŁAWEK, Półwieś, lat 41, mgr inż. zarządzania systemami informatycznymi, pedagog, barista
  14. KRZYSZTOF CEBULA, Półwieś, lat 44, handlowiec
  15. IZABELA KRÓL, Półwieś, lat 47, lekarz weterynarii

DZIELNICA XIII

Chmielowice, Żerkowice, Szczepanowice-Wójtowa Wieś, Winów

plik foto id: 1500000370
  1. MONIKA OŻÓG, Chmielowice, lat 42, historyk, historyk sztuki
  2. ADAM RAMCZYKOWSKI, Winów, lat 44, ekonomista
  3. JERZY MIKA, Winów, lat 52, nauczyciel
  4. ANDRZEJ MERTA, Żerkowice, lat 66, mgr inż. elektryk
  5. JUSTYNA SPONAR – RZEPCZYŃSKA, Żerkowice, lat 43, handlowiec
  6. EDWARD ODELGA, Chmielowice, lat 46, przedsiębiorca
  7. TOMASZ FREHLICH, Chmielowice, lat 24, mechatronik
  8. FLORIAN FELGER, Chmielowice, lat 34, mechanik pojazdów samochodowych
  9. MARIUSZ WITCZYK, Winów, lat 47, rzeczoznawca majątkowy
  10. KRZYSZTOF RADLAK, Chmielowice, lat 41, mgr inż. elektroenergetyk
  11. ŁUKASZ KUCHARSKI, Szczepanowice – Wójtowa Wieś, lat 41, politolog
  12. WOJCIECH BILIK, Winów, lat 42, ekonomista
  13. GABRIELA SZYMANIEC, Szczepanowice – Wójtowa Wieś, lat 48, pielęgniarka
  14. JUSTYNA WÓJCIK, Szczepanowice – Wójtowa Wieś, lat 37, urzędnik – administracja samorządowa
  15. ADRIANA GABRIEL, Szczepanowice – Wójtowa Wieś, lat 45, pracownik biurowy
  16. ANTONI PIECHOTA, Szczepanowice – Wójtowa Wieś, lat 63, tokarz
  17. SANDRA CIERNIAK, Szczepanowice – Wójtowa Wieś, lat 38, urzędnik
  18. MACIEJ PAWLAK, Szczepanowice – Wójtowa Wieś, lat 21, student
  19. AGNIESZKA SOŁTYS, Szczepanowice – Wójtowa Wieś, lat 39, pracownik administracyjno – biurowy
plik foto id: 1500000227

INFOLINIA: 77-44-61-568

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE